www.acontrario.pl
Waluty:
długa koszula damska ,koszula biała damska ,koszula flanelowa damska ,koszula damska w kratę ,swetry damskie na drutach ,swetry damskie rozpinane ciepłe
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Wysyłka i zwrot - wysyłka

Możemy praktycznie wysłać na dowolny adres na świecie. Zazwyczaj otrzymasz produkt średnio w ciągu 3-5 dni.

Należy również pamiętać, że opłaty za wysyłkę wielu przedmiotów, które sprzedajemy, są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm żeglugowych, których używamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone do następnych pełnych gramów.

Zwraca polisę

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 7 dni od daty dostawy, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od oddania przesyłki zwrotnej, jednak w wielu przypadkach szybciej otrzymasz zwrot pieniędzy. Ten okres obejmuje czas tranzytu dla nas, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas, w którym bank i firma obsługująca karty kredytowe muszą zrealizować naszą prośbę o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu skontaktuj się z nami przez e-mail. Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię pocztą e-mail.

Powrót