www.acontrario.pl
Waluty:
długa koszula damska ,koszula biała damska ,koszula flanelowa damska ,koszula damska w kratę ,swetry damskie na drutach ,swetry damskie rozpinane ciepłe
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Prywatność

Jaka jest Twoja polityka prywatności? Traktujemy twoją prywatność bardzo poważnie. Nigdy nie wypożyczamy ani nie sprzedajemy twoich informacji stronom trzecim, używamy tylko informacji, które zbieramy od ciebie, aby przekazać informacje o zamówieniu, lub aby wysłać Ci katalogi i e-maile na twoją prośbę.

Zabezpieczenia

Czy zamawianie w witrynie jest bezpieczne? Absolutnie! Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa i dokładamy wszelkich starań, aby chronić wrażliwe dane naszych klientów. Informacje o kartach kredytowych dla zamówień internetowych są chronione w następujący sposób:

1. 128-bitowe szyfrowanie zi do serwerów oraz przeglądarki internetowej.

2. Numery kart kredytowych nie są przechowywane w naszej bazie danych. W przypadku, gdy potrzebujemy zweryfikować użytą kartę, przechowujemy tylko 5 ostatnich cyfr.

3. Gdy informacje są przesyłane do naszych serwerów w celu przetworzenia, używamy jeszcze silniejszego szyfrowania w zapleczu, aby przesłać żądanie do naszego procesora płatności, aby zweryfikować kartę kredytową i złożyć autoryzację dla całego zamówienia.

4. Jeśli autoryzacja, weryfikacja adresu i ocena ryzyka są jasne, zamówienie jest akceptowane, a jednorazowy identyfikator jest powiązany z zamówieniem w celu wystawienia faktury za poprzednie zezwolenie. Tego identyfikatora nie można użyć do umieszczenia kolejnych autoryzacji lub wystawienia rachunku na więcej niż oryginalna autoryzacja. Nie zawiera identyfikowalnego łącza do numeru karty kredytowej.

5. Kiedy ten identyfikator został użyty do wystawienia rachunku za zamówienie (co dzieje się tylko po rozpoczęciu wysyłki), nie jest już ważny i nie można go użyć do ponownego autoryzowania lub wystawienia rachunku.

Powrót